Telefon Tercihi Samsung mu iPhone mu?

/ 29 Haziran 2019 / 711 / yorumsuz
Telefon Tercihi Samsung mu iPhone mu?

Bu yazımızda birçok kullanıcı tarafından merak edilen iPhone mu Samsung mu sorusunun detaylarını paylaşacağız. Yeni bir cihaz almak isteyen kullanıcılar, cihaz tercihinin iPhone ya da Samsung olması konusunda kararsız. Samsung ya da iPhone tercihi konusunda karasız kalan kullanıcılara için yardımcı olacağız.

Telefon tercihi olarak iPhone ya da Samsung sorusunun cevabı bize göre iPhone çünkü Android işletim sistemine sahip cihazlar çok çabuk virüs kapabiliyor. Android işletim sistemine sahip cihaz seçimini yaptıktan sonra yani Samsung, Asus, Huawei, Venüs gibi Android işletimin sistemine sahip cihaz aldıktan bir süre sonra virüs sorunu ile karşılaşabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip cihaz tercihinde başlarda sorun yaşamazsınız telefon gayet güzel gelir ancak bir süre sonra cihazda donma, kasma sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu da Android cihazların virüsten çabuk etkilenmeleri ile alakalıdır. Ancak iOS işletim sistemine sahip iPhone cihazlar virüs kapmazlar. iPhone cihazlar virüslere karşı daha dayanıklıdır ve virüs kapması neredeyse imkânsız gibi bir şeydir. Bu durumdan kaynaklı olarak tercihimiz iPhone’dan yanadır.

Ayrıca Android işletim sistemine sahip cihazlar kamera konusunda bir süre sonra kalitesiz görünüme geçer. Tüm cihazlarda olmasa da bazı Android işletim sistemine sahip cihazlar kamera problemi yaşar. İlk kullanımlarda sıkıntı yoktur ancak bir süre sonra kameranın kalitesinin düştüğünü siz de fark edeceksiniz. iPhone yani iOS işletim sistemine sahip cihazların kamera konusunda kaliteli olduğunu çoğu kişi biliyordur.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.