Telefondan Samsung Televizyona Görüntü Nasıl Aktarılır?

/ 31 Temmuz 2018 / 948 / yorumsuz
Telefondan Samsung Televizyona Görüntü Nasıl Aktarılır?

Telefondan Samsung Televizyona Görüntü Nasıl Aktarılır?

Akıllı cep telefonları ile akıllı telefonlar arasındaki veri alışverişi her geçen gün artmaya devam ediyor. Hem Android hem de İOS işletim sistemini kullanan cihazlar ile akıllı cep telefonları arasında veri alışverişi yapılabiliyor. Özellikle de Samsung All Share ve Smart View en çok kullanılan görüntü aktarma uygulamaları olarak öne çıkıyor. Peki, telefondan Samsung televizyona görüntü nasıl aktarılır?

Smart View Nedir?

Android ya da İOS işletim sistemini kullanan ya da Windows işletim sistemi bulunan cihazlardaki görüntüleri Samsung televizyonlara aktarmayı sağlayan uygulamaya Smart View adı verilmektedir. Bu uygulamayı diğer görüntü aktarma uygulamalarından ayıran önemli farklardan biride aynı zamanda Samsung televizyonlar için akıllı telefon kumandası işlevi görmesidir. Cep telefonunuza bu uygulamayı yükleyip kurduktan sonra cep telefonunuzda yer alan video, fotoğraf ya da müzikleri televizyondan izleyebiliyorsunuz. Uygulamayı cep telefonunuza Android işletim sisteminde Google Play Store üzerinden İOS işletim sisteminde ise App Store üzerinden indirebiliyorsunuz.

Smart View Android İndir 

Smart View iOS İndir 

Samsung All Share Nedir?

Samsung akıllı televizyonlarda kullanılabilen bir diğer özellik ise Samsung All Share uygulamasıdır. Kablosuz bağlantı anlamına gelen uygulama sayesinde akıllı cihazlardan direkt olarak kablo kullanmadan Samsung televizyona bağlanma imkanı sunmaktadır. Samsung Televizyonlar ile Samsung televizyonlar arasında kolay bir şekilde bağlantı kurulmasını sağlamaktadır. Televizyona yakın olma zorunluluğunu ortadan kaldırma uygulama gereksiz kablo karmaşası yaratmadan kablosuz kullanma özgürlüğü yaratmaktadır.

 

Samsung All Share Android İndir 

Samsung All Share iOS İndir

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular