Telegram İki Adımlı Doğrulama

/ 30 Mart 2021 / 1.552 / yorumsuz
Telegram İki Adımlı Doğrulama

Whatsapp gizlilik sözleşmesinden sonra birçok kişi farklı uygulamalara yöneldi. Bunlardan biri de telegram oldu. Ancak bazı kullanıcılar telegramında gizliliğinden, güvenli olup olmayışından tereddüt ediyor. Biz size bu noktada telegramın iki adımlı doğrulamasından bahsedeceğiz. Bu sayede sohbetlerin şifrelenecek ve kimsenin okuma ihtimali olmayacak. Bunu etkinleştirmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Telegram nedir? Telegram web girişi hakkında bilgiler - Teknoloji Haberleri

-Telegramı açın.
-Ayarlara girin.
-Gizlilik ve güvenliği seçin.
-Burada parola girmeniz istenecektir. Böylece bir dahaki girişlerde sizden bu parola istenecektir. Parolanızı girin ve onaylayın. Eğer hala gizlilik konusunda şüpheleriniz varsa iletişim adreslerimize ulaşın.
Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Telegram nedir, nereye ve kime ait? Son günlerin popüler mesajlaşma  uygulaması Telegram hakkında bilgiler - Teknoloji Haberleri


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz