Telegram’da Grup Kurma

/ 28 Ocak 2021 / 1.901 / yorumsuz
Telegram’da Grup Kurma

WhatsApp’ın son zamanlarda yayınlamış olduğu gizlilik sözleşmesi ile son 72 saatte 25 milyon WhatsApp kullanıcısının telegram’a geçmesi ile ortalık karışmış durumda. Herkes Telegram kullanmaya başlarken bu seferde akıllarda telegram’da grup nasıl kurulur? sorusu oluşmaya başladı. Gelin bu sorunun cevabına birlikte bakalım!

Telegram'da Grup Oluşturma, Yönetme ve Ayrılma - Mobil13.com

Telegram’da Grup Kurma
Telegram’da grup kurmak istiyorsanız ve iPhone kullanıcısı iseniz bu adımları izlemeniz gerekir;
-Yeni mesaj
-Yeni Grup
Bu adıma geldiğinizde yeni bir grup açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Android için ise;
-Yeni sohbet
-Yeni grup diyerek grup açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Telegram grupların da yaklaşık 200.000 kişiye kadar kişi ekleme hakkınız bulunmaktadır. Telegramla ilgili veya başka bir konuyla ilgili sorularınız, önerileriniz veya düşünceleriniz varsa sizleri yorumlara ve iletişim adreslerimize bekliyoruz. Sağlıcakla kalın!


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz