Telegram’da Nasıl Durum Atarız?

/ 25 Şubat 2021 / 579 / yorumsuz
Telegram’da Nasıl Durum Atarız?

Whatsapp’ın gizlilik sözleşmesi ile birlikte kullanıcılar farklı mesajlaşma uygulamalarına yönelmeye başladı. En çok kullanılan uygulama ise bu noktada telegram oldu. Telegram kullananların en çok merak ettiği konu ise whatsapp gibi durum atıp atamayacakları.

Telegram nedir, nasıl kullanılır, hangi ülkenin? Telegram WhatsApp farkı

Bildiğiniz üzere whatsapp’ta attığınız durumlar, 24 saatin sonunda siliniyor. Tıpkı instagram gibi. Peki telegramda da aynı durum söz konusu mu?
Burada durum yüklediğiniz görseller Profilde kalıcıdır. Sadece kişiler sizin Profiline girdiğinde buradaki görselleri kaydırarak durumları kişiler görebilmektedir. Peki bunu nasıl yaparız?
Öncelikle uygulamaya girin ve profil hesabınıza girin. Daha sonra kamera sekmesine tıklayın ve galeriden istediğiniz fotoğrafı seçin. Daha sonra rehberinizde kayıtlı olan kişiler tarafından fotoğrafınız görünecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz