Tik Tok Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

/ 20 Mart 2019 / 2.670 / yorumsuz
Tik Tok Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Son zamanlarda popüler olan Tik Tok uygulamasının arama geçmişini silme konusunda sizlere yardımcı olacağız. Arama geçmişi yaptığınız zaman karşınıza sonradan çıkması sizin için sıkıcı olabilir.

Tik Tok arama geçmişini silmek istiyorsanız ve nasıl silineceğini bilmiyorsanız bu konuda bilgi vereceğiz. Bu işlemin kısa olduğunu ve zorluğunun olmadığını da belirtelim. Eğer siz de arama geçmişinizi temizlemek istiyorsanız aşağıda olan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Tik Tok Arama Geçmişini Temizleme İşlemi

  • Arama kayıtlarını silmek istiyorsanız ilk olarak, tik tok uygulamasına girin.
  • Ardından profilinize geçiş yapın.
  • Profilinizde bulunan üç nokta kısmına tıklayın ve sonra ayarlar bölümüne tıklayın.
  • Ayarlar alanında bulunan önbelleği temizle bölümüne bastığınız zaman arama geçmişiniz silinmiş olacaktır.

Üst kısımda bulunan aşamaları takip ettiğiniz zaman tik tok önbelleği silmiş olursunuz. Önbelleği sildiğiniz zaman da karşınıza sürekli çıkan videolar artık çıkmayacaktır.

Arama bölümünde önceden aradığınız kişileri aynı zamanda orada bulunan ‘x’ işaretine basarak da temizleyebilirsiniz. Ancak arama geçmişiniz fazla ise bu işlemi toplu silmek daha mantıklı olacaktır. Arama geçmişini temizle bölümüne bastığınız zaman aradığınız kişiler toplu bir şekilde silinir.

Kısaca önbelleği temizleme işlemi için yukarıda olan adımları takip ederek temizlemiş olursunuz. Arama geçmişiniz yüzünden karşınıza çıkan videolar artık önbelleği temizlediğiniz için karşınıza çıkmayacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.