Tik Tok İndirememe Sorunu

/ 15 Kasım 2018 / 1.350 / yorumsuz
Tik Tok İndirememe Sorunu

Tik Tok İndirememe Sorunu

 

Son aylarda oldukça popüler olmaya başlayan Tik Tok uygulaması, geniş bir kitle tarafından kullanılıyor. Kullanıcı sayısının artmış olması, doğrudan çeşitli soruların sorulmasına yol açıyor. Tik Tok indirememe sorunu, indirme hatası ve kurulum problemi gibi durumlar buna örnek verilebilir. Peki, Tik Tok indirememe hatası nasıl giderilir?

İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin

 

Öncelikle internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Bunun için farklı bir internet sayfasını ziyaret etmeyi deneyebilirsiniz. Eğer internetinizde bir problem yok ise cihazınızı yeniden başlatmayı deneyin. Tik Tok için akıllı telefonunuzda yeterli miktarda boş alan olduğundan emin olmalısınız. Tüm bunlara rağmen uygulamayı bir türlü indiremiyorsanız cihazınızda farklı bir DNS adresi kullanmayı düşünebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.