Tik tok nedir? Ne işe yarar? Ücretli mi?

/ 10 Ocak 2019 / 2.379 / yorumsuz
Tik tok nedir? Ne işe yarar? Ücretli mi?

Tik tok nedir? Ne işe yarar? Ücretli mi?

Vine uygulamasının kapanmasından sonra kullanıcıların en büyük tercihi olan Tik tok uygulaması hakkında tüm detaylar. Tik Tok nedir ve nasıl kullanılır? Tik Tok ne işe yarar?

Musicaly.ly uygulaması çoğunluk tarafından çok yüksek beğeni almış ve kullanıcılar tarafından çok sevilmişti. Daha sonradan Tik Tok uygulaması ile birleşerek bir araya geldiğini belirtelim. Instagram ve Facebook uygulamalarında birçok sefer karşılaştığımız Tik tok videolarına şahit olduk. Genel anlamda dublaj şeklinde olan videolar her geçtiğimiz gün çoğalıyor ve asıl nedeni Tik tok uygulaması diyebiliriz. Uygulama çok kısa bir sürede 300 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmayı başarmış. Her geçen gün de bu sayı artmakta.

 

 

Tik tok nedir, tik tok ücretli mi?, tik tok indirirsem bir şey olur mu? Gibi sorularınızın cevabını aşağıda veriyorum. Genel anlamda uygulama her geçen gün daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarıyor. Tik tok hesabına kayıt olan bir kişi video izlemekten kendini alamayarak bir nevi bağımlı olabiliyor. Komik videolar karşısında mutlaka telefonu elinizden düşürmeyeceksiniz diyebilirim. Ayrıca uygulamanın hiçbir şekilde güvenlik sorunu oluşturmadığını açık ve net belirtelim.

Tik tok aslında popüler bir video paylaşım uygulaması olarak hayatımızda yer alıyor. 15 Saniyelik videolara popüler ses kayıtları ekleyerek eğlenceli birer videolar oluşturuyorsunuz. Uygulama Musicaly.ly tarafınca 1 milyon dolar karşılığında satın alınmış ve Musical.ly hesabıyla birleştirerek aktif hale gelmiştir. Beraberinde ise videolara efekt ve ses kayıtlarını uygulama içerisinden ekleyebilirsiniz. Tik tok ücretsiz bir uygulama olarak kısa sürede popüler bir uygulama olarak hayatımıza renk katıyor.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.