Tik Tok şifremi unuttum hesabı nasıl geri alabilirim

/ 25 Mart 2019 / 2.603 / 1 Yorum
Tik Tok şifremi unuttum hesabı nasıl geri alabilirim

Tik Tok şifremi unuttum Tik Tok şifremi nasıl sıfırlayabilirim? İşte Tik Tok için hesap kurtarma işlemlerini sizlere resimli olarak anlatıyoruz.

Eğer sizlerde Tik Tok şifremi unuttum diyenlerdenseniz, hesabınızı Facebook, Twitter, Google, Gmail yada Hotmail hatta cep telefonu numarasıyla açmış olabilirsiniz. Bu sorunun çözümü için ilk olarak neyle açtığınızı bilmeniz gerekiyor. Bazıları ise şifresini unutmuş ve hesaplarını hatırlamıyor bile. İlk olarak Tik Tok şifrenizi unuttum diyerek işlemlere başlayalım. Yani şifrenizi unuttuğunuzda sizi ilk karşılayan seçenek “Giriş yapmak için yardım alınız” seçeneği oluyor. Bu kısma ise giriş penceresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tik Tok şifre sıfırlama kısmını görmüyorsanız eğer, alt kısımda insan simgesiyle giriş seçeneklerine penceresini açın. Tik Tok kaydı için ikinci kısımdan işlem yapılmakta. Ancak bizim işimiz şifre sıfırlama penceresi oluyor. İşte şifre sıfırlama adımları;

Tik Tok Şifre Sıfırlama

  • Tik Tok’da giriş yap kısmına dokunun ve “Giriş yapmak için yardım alın” yazısına dokunun.
  • Eğer karşınıza bir şey çıkmadıysa birkaç sefer daha deneyin.
  • Olmadıysa eğer telefon numarasıyla olan seçeneğe tıklayın ve bir sekme geri gelin.
  • Şifrenizi sıfırlamak istediğinizde sizlerden e-posta yada cep telefon numarası isteyecektir.

Eğer tüm bunlara rağmen şifrenizi sıfırlayamazsanız, Tik Tok yardım merkezi ile sorunu çözmeniz gerekiyor. Bu kısma ise e-posta yoluyla yada iletişim formu üzerinden ulaşabilir ve sorunlarınızı bildirip, çözüme kavuşturabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Tik Tok şifremi unuttum hesabı nasıl geri alabilirim (1 Yorum)

  1. Tıktok sahtekarlıga basladı terorust galıba tıktok yonetenler bır polıs resmı attım dıye tartışma icerıyor dedı yasakladı yayın yasagı verdı hak bunun neresinde tek bıldım tıktok yonetenler ya fetocu yada terorust