TikTok Fenomeni Olmak için Yapılması Gerekenler!

/ 5 Kasım 2019 / 2.258 / yorumsuz
TikTok Fenomeni Olmak için Yapılması Gerekenler!

Musically olarak ortaya çıkan platform yerini TikTok uygulamasına bıraktı ve TikTok uygulaması oldukça popüler bir uygulamadır. TikTok’un bu kadar sevilmesinin sebebi kullanıcıların eğlenceli zaman geçirmesini sağlamaktır. TikTok uygulamasını kullanarak video çekebilirsiniz. Video çekerek başka kişilerle tanışabilir, kısa sürede ün kazanabilirsiniz. TikTok uygulaması yediden yetmişe herkes tarafından kullanılan bir uygulamadır. TikTok uygulamasında kalitesiz içerikler üretildiği için uygulamayı kullanmayan kişiler tarafından olumsuz eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Her platformda kalitesiz içerikler yer almaktadır. Sizin burada yapmanız attığınız videoların dikkat çekici ve güzel olması. Kaliteli işler yürüterek popüler bir kimliğe kavuşabilirsiniz. TikTok fenomeni olmanın sayısız yolu olmaktadır. Bazen yetenekleriniz, bazen şansınız, bazen yüzünüz, bazen de zekanız ile başarılı bir fenomen olabilirsiniz. TikTok uygulamasında fenomen olmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken harika bir profil oluşturmaktır. Profiliniz dikkat çekici olursa takipçi sayınızda artış yaşanacaktır.

Popüler hesapların en çok göze çarpan özelliği ise profilleridir. Profil resminizin de havalı ve dikkat çekici olması gerekiyor. Yaptığınız etiketleri doğru bir şekilde kullanın. Ayrıca attığınız videolar aynı olmasın sürekli farklı mekanlarda, farklı ortamlarda, farklı çekimler yaparak dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Uzun aralıklarla paylaşım yapıyorsanız bu alışkanlığınızdan vazgeçin ve düzenli bir şekilde paylaşım yapın.

Yüksek takipçiye sahip olan kişilerle video üretmeye çalışın. Popüler olan kişilerle beraber üreteceğiniz içerik sayesinde sizinde hesabınızda takipçi artışı yaşanacaktır. Kullanıcılarla iletişim içerisinde olun. Kullanıcılar ile oluşturacağınız iletişim sizi ileri seviyeye taşıyabilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.