TikTok Hesabınızı Sıfırlama

/ 19 Mayıs 2020 / 306 / yorumsuz
TikTok Hesabınızı Sıfırlama

Popüler video çekme uygulaması olan TikTok’ta, milyonlarca takipçi bulunmaktadır. TikTok uygulamanızı bazen sıfırlamak isteyebilirsiniz. Eğer siz de TikTok hesabınızı sıfırlamak istiyorsanız bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Hesabınızı akıllı telefondan ya da tabletten kaldırabilirsiniz.

İlk olarak TikTok simgesine basın ve uygulamaya giriş yapın. Hesabınıza girdikten sonra profilinizi önizlemek için ekranın sağ köşesinde bulunan ‘Ben’ simgesine dokunun. Diğer menüsüne erişmek için profil penceresinin sağ üst kısmında bulunan üç yatay kısmına dokunun. Daha fazla ayar için ise aşağı kısımda olan ‘Hesabımı Yönet’ alanına dokunun. Bu seçenek hesap sekmesinin altında olan ilk seçenektir.

Hesabımı yönet sayfasının altında ‘Hesabımı Sil’ kısmına tıklayın. Kararınızı doğrulayın ve Devam et butonuna tıklayın. Bu adımlar sayesinde TikTok hesabınızı silmiş olursunuz. Hesabınızın gittiğinden emin olmak için Ben simgesine tıklayın ve karşınıza kaydol düğmesi çıkacaktır. Yukarıda yer alan adımlar sayesinde Tik Tok hesabınızı sıfırlama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.