Tiktok Video Hesabınızı Yorumlara Kapatma Ve Spam Yorumları Engelleme

/ 19 Aralık 2019 / 2.372 / 1 Yorum
Tiktok Video Hesabınızı Yorumlara Kapatma Ve Spam Yorumları Engelleme

Tiktok hesabınızda düzenli olarak paylaştığınız videolara gelen yorumlar sizi rahatsız mı ediyor? Tiktok hesabınızdaki videoları yorumlara kapatmak mı istiyorsunuz? Bugünkü yazıda sizlere bu işlemi tüm detaylarıyla açıklayacağız. Oldukça basit olan bu işlem sayesinde rahatsız olduğunuz yorumlara videolarınızı kapatabilirsiniz.

Bazen Tiktok üzerinde düzenli video paylaşan bireyler, videolarına gelen yorumlardan rahatsız olabiliyor, küfür cinsiyetçi ve argo söylemler hesap sahibini rahatsız edebiliyor. Bu gibi durumlar için tiktok videolarınızı yorumlara kapatma işlemi yaparak kolayca spam yorumlardan kurtulabilirsiniz.

Hesabınızı spam yorumlara kapatmak için profil bölümüne geçmeniz gerekmektedir. Profil bölümünüze geçtikten sonra hemen sağ üstte bulunan yan yana üç noktayı tıklayınız. Bu işlemden sonra karşınıza ‘’ gizlilik ve güvenlik’’ bölümü çıkacaktır bu bölüme tıklayınız. Bu işlemden sonra da kimler yorum gönderebilir kısmına geçmeniz gerekmektedir. Bu kısımdan hesabınızdaki videolara kimlerin yorum gönderebileceğini seçebilirsiniz. Eğer herkesin yorum göndermesini istiyorsanız herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yoktur. Ancak sadece arkadaşlarınız görsün istiyorsanız sadece arkadaşlar olarak değiştirmeniz, ancak kimsenin görmesini istemiyorsanız sadece ben olarak işaretlemelisiniz.

Spam Yorumlar Nasıl Engellenir ?

Tiktok video hesabınızdaki spam yorumları engellemek istiyorsanız, gizlilik ve güvenlik bölümünden yorum filtrelerini seçip, spam ve rahatsız edici yorumların filtresini açınız. Tüm bu işlemlerden sonra Tiktok’un spam olarak kabul gördüğü yorum ve kelimeleri hesabınızda görmeyeceksiniz. Ek olarak belirli bir kelime grubunu yorum olarak görmek istemiyorsanız yine anahtar kelimeleri filtrelere seçeneğine tıklayıp, görmek istemediğiniz kelimeleri barındıran yorumları engelleyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Tiktok Video Hesabınızı Yorumlara Kapatma Ve Spam Yorumları Engelleme (1 Yorum)