TikTok Video İndirme İşlemini Kapatma

/ 1 Ağustos 2019 / 869 / yorumsuz
TikTok Video İndirme İşlemini Kapatma

Kısa bir sürede popülerliğe ulaşan TikTok uygulaması sayesinde ses efektleriyle video çekebiliyorsunuz. Aynı zamanda yüz efektleri ekleyerek ses efektlerine ayak uydurabiliyorsunuz. Daha sonra bu videoları TikTok uygulamasında ya da diğer sosyal medya uygulamalarında paylaşabiliyorsunuz. Bu yazımızda ise TikTok videolarını nasıl indirebileceğiniz konusunda yardımcı olacağız.

TikTok uygulamsında paylaştığınız videoları indirme izni vermek istemiyorsanız ve kimsenin indirmesini istemiyorsanız ayarlar uygulamasından izin verme işlemini kapatabilirsiniz. Aşağıda olan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • TikTok uygulamasında Profilinize girin.
  • Sağ üst alanda yer alan üç noktaya yani ayarlara girin.
  • Daha sonra gizlilik ayarı
  • Son olarak videoları kim indirebilir ayarına geçin ve bu alandan videoları kim indirebilir alanını kapatın.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.