Tinder Uygulamasında Dizi Keyfine Merhaba

/ 14 Ekim 2019 / 841 / yorumsuz
Tinder Uygulamasında Dizi Keyfine Merhaba

Tinder günümüzde insanların kullandığı bir arkadaşlık uygulamasıdır. Facebook altyapısını kullanarak üye olabiliyorsunuz ve bulunduğunuz konuma göre yakın olan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Tinder artık dizi çekimlerine de başladı ve duyumlara göre ilk dizi çekiminin tamamlandığı söylenildi. Peki hangi diziler yayınlanacak oldukça merak konusu.

Dünya genelinde çok sık kullanılan bir sosyal ağ, Türkiye yavaş yavaş kullanmaya başlıyor. Bu uygulama artık yeni projelerle gündemde, Tinder artık karşımıza yeni dizilerle geliyor. Tinder bu yeni uygulaması ile daha çok sesini duyurmayı başardı. Artık sadece çok sayıda insanla tanışıp sohbet etmenizi değil dizi keyfinize de ortak olmaya çalışıyor. Tinder dünya çapında kullanılan bir uygulama olduğu için diziler de alt yazılı halinde yayınlanacak. Tinder dizi çekiminin konusu ise aşk. Tinder şirketinin aldığı bu karar çoğu teknoloji sevenleri şaşkına uğrattı.

Eğer Tinder yeni uygulaması ile dizileri tutarsa gerçekten çok iyi yerlere gelebilir. Alınan haberlere göre çekimleri tamamlanan dizinin planlaması yapılıyor. Ama dizinin ne zaman yayına gireceği ve hangi dili destekleyeceği hakkında bir bilgi verilmemiş. Uygulamayı pek kullanmayanların bile uygulamanın sunduğu içerikler nedeniyle indirdiğini düşünüyoruz.

Tinder uygulama geliştiricinin yeni özellikler sunması gerçekten sosyal ağlara yeni bir anlam kattı. Bu siteyi ortaya çıkartan Tinder Swife Life adlı kişidir. Şuan için özgün makaleler ve videoların olduğu bir site olarak anılmakta. Tinder dizileri AirBnb ile yürütülmekte.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.