Tinder’dan Yeni Özellik: Feed

/ 15 Aralık 2017 / 833 / yorumsuz
Tinder’dan Yeni Özellik: Feed

Tinder’dan Yeni Özellik: Feed

Şu an Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada’da test aşamasında olan Feed özelliği, Tinder’ın kullanıcılarına sunduğu yeni bir hizmet. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, eşleştikleri kişi hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilecek.

Spotify Listelerine Kadar Bulun!

Tinder üzerinden eşleştiğiniz kişiler hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlayacak Feed adlı yeni özellik, Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada’da test ediliyor. Test sürecinin ardından tüm kullanıcıların kullanımına sunulması beklenen özellik sayesinde kullanıcılar, eşleşmiş olduğu kişilerin Spotify listelerine, Instagram gönderilerine ve diğer sosyal medya ağlarında yapmış oldukları gerçek zamanlı güncellemelere erişebilecek.

Kullanıcılar mevcut durumda Spotify ve Instagram hesaplarını Tinder ile bağlayabiliyordu. Feed özelliği ile üçüncü parti servislerden elde edilen bilgiler tek bir yerde toplanacak. Test programının genişlemesi ile birlikte ileride ekstra sosyal ağların da bu özellik kapsamına eklenmesi bekleniyor. Şirket, bu yeni özelliğin her kullanıcıda değil; yalnızca kullanıcıların dikkatini çeken kişilerde çalışacağını belirtiyor. Kullanıcılar, bu özellik ile neyin paylaşılıp neyin paylaşılmayacağını da yönetebiliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.