TİVİBU Çöktü Mü, Neden Açılmıyor?

/ 13 Mayıs 2018 / 409 / yorumsuz
TİVİBU Çöktü Mü, Neden Açılmıyor?

TİVİBU Çöktü Mü, Neden Açılmıyor?

Türk Telekom tarafından hayata geçirilen ve internet üzerinden televizyon izlenmesini sağlayan TİVİBU uygulaması sık sık arıza sorunları ile gündeme taşınmaya devam ediyor. Özellikle de yoğunluğun olduğu saatlerde sistem sürekli çöküyor ve TİVİBU erişim sorunu yaşanıyor. Türk Telekom kaynaklı yaşanan sorunlar aboneleri canından bezdirirken çoğu insan ise internet paketinin içerisinde çok düşük fiyatlarla kullanıma sunulan uygulamayı oturma odası ya da çocuk odası gibi çok kullanmadığı televizyonlar için almayı tercih ediyor.

TİVİBU Çalışmıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Yaşanan sorunlar nedeni ile çoğu TİVİBU kullanıcısı artık bir teknik servis kadar arızaları çözme konusunda bilgi sahibi olarak öne çıkıyor. Çünkü TİVİBU açılmıyor ya da TİVİBU ses gelmiyor sorunları ile defalarca mücadele eden kişiler bu nedenle teknik servisi çok fazla aradıkları için bir süre sonra yapmaları gereken adımları kendileri de öğrenmiş oluyor. Sorun Türk Telekom kaynaklı olarak yaşanıyorsa bu durumda kullanıcıların sabırla beklemeleri gerekiyor.

TİVİBU Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sorun Türk Telekom kaynaklı yaşanıyorsa yapacağınız yanlış müdahaleler cihazınızı bozmanıza bile neden olabilir. Bu nedenle önce TİVİBU müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 5 375 numarasını aramayı ihmal etmeyin. Genel arıza varsa bunu müşteri hizmetleri yetkilisi size bildirecektir. Genel arıza yoksa da en doğru şekilde bu arızanızı gidermeye yardımcı olacak yönlendirmelerde bulunacak ve sorununuzu en kısa sürede çözecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular