Toplantılarınızı Daha Profesyonel Hale Getirin

/ 16 Kasım 2017 / 8.246 / yorumsuz
Toplantılarınızı Daha Profesyonel Hale Getirin

İş İçin Kullanılabilecek En Başarılı 6 Çevrimiçi Toplantı Aracı Önerisi

Pek çok alanda olduğu gibi iş dünyasında da internet sayesinde artık büyük kolaylıklar sunulurken bunlardan en önemlilerinden biride çevrimiçi toplantı araçları olarak öne çıkıyor. Dünyanın farklı yerindeki kişilerle dahi birkaç tıklama ile toplantı yapmanızı sağlayan bu araçlar iş dünyasında mekânların ve sınırların önemini yitirmesini sağlıyor.

  1. Google Drive Dokümanlar

Özellikle de belge oluşturma konusunda sahip olduğu donanım ile öne çıkan Google Drive Dokümanlar uygulaması sunum, e tablo ve form gibi farklı pek çok konuda ekip olarak aynı belge üzerinde çalışma imkânı sağlaması ile dikkat çekiyor. Yine aynı belge üzerinde ekip arasında yer alan kişiler birbirlerine yorumlarda bulunabiliyor ve kendinize küçük notlar bırakmanıza olanak sağlanıyor.

Google Dokümanlar İndir

Google Drive İndir

 

  1. OneNote

Evernote içerisinde bulunduğu not defteri kategorisinde çok büyük bir isim olmasına rağmen ne yazık ki son yıllarda hem gizlilik kaygıları yaşaması hem de yapmış olduğu fiyat artışı ile rakiplerinin gerisinde kaldı. Bu süreçte yapmış olduğu başarılı girişimlerle OneNote ücretsiz olması sayesinde öne çıktı ve kullanıcı sayısını arttırdı. Ekibinizle ortak bir not defteri oluşturmanıza izin veren uygulama sanal bir beyaz tahta üzerinde dahi paylaşımlar yapmanıza izin veriyor.

Onenote Masaüstü İndir

OneNote Android İndir

  1. in

Farklı şehirler ve ülkelerde bulunan ekipleri kolay bir şekilde bir araya getirme fikrinden ortaya çıkan Appear.in uygulaması konferans görüşme yapma özelliğini de barındırıyor. Artı bir eklenti ve indirme ihtiyacı bulunmayan uygulama video, metin ve ses olarak kişilerin toplantılara katılmasını sağlıyor.

Appear.in Masaüstü

Appear.in Android İndir

 

  1. Trello

Proje yönetim araçları arasında hiç tartışmasız bir numara olan uygulama oldukça kullanışlı bir uygulama olarak öne çıkıyor. Pano ve kart sistemi kullanan uygulama bu sayede yapılacak işler ve görevler ve hedefler listesi de oluşturabiliyorsunuz.

Trello Masaüstü İndir

Trello Android İndir

  1. Zenkit

Bu alanda Trello uygulamasının en büyük rakibi olarak gösterilen Zenkit uygulaması rakibine oranla çok daha iyi bir seviyede veri yönetimi imkânı sağlıyor. Başlangıç seviyesinde basit bir arayüzü olan uygulama sizin bu arayüzü geliştirmenize ve kendi tercihlerinize göre şekillendirmenize de olanak sunuyor. 5 kişiye kadar olan işbirlikleri, kişisel kullanımda 1GB ek alan ve koleksiyon başına 2000 öğe ücretsiz olarak sunulurken bunların üstüne çıkmak isteyen kişi ve işletmelerin ise ücretli versiyonu satın almaları gerekiyor.

Zenkit Masaüstü indir

Zenkit Android İndir

 

  1. Slack

Kelimenin tam anlamı ile takım iletişim aracı arayan kişilere ve şirketlere hitap eden Slack bu alanda sunulan en iyi mobil uygulama olarak öne çıkıyor. En önemli tartışmaları yapabileceğiniz, takım arkadaşlarınızla şakalaşabileceğiniz ve dosya paylaşımlarını sorunsuz bir şekilde yapabileceğiniz uygulama ekibinizle bir bütün halinde çalışmanızı mümkün kılıyor. Küçük takımlar için 10 bin mesaj ve 10 entegrasyon seçeneği ile ücretsiz kullanım imkânı sunan uygulama daha büyük talepleri karşılayacak ücretli versiyonlara da sahip.

Slack Masaüstü İndir

Slack Android İndir

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.