Toshiba, 8K Televizyon Duyurdu

/ 11 Eylül 2018 / 818 / yorumsuz
Toshiba, 8K Televizyon Duyurdu

Toshiba, 8K Televizyon Duyurdu

4K çözünürlük desteğine sahip televizyonlar sonrasında yavaşça yaygınlık kazanmaya başlayan 8K çözünürlük desteği furyasına Toshiba da katıldı. Firma tarafından resmi olarak duyurusu yapılan yeni TV modeli, 8K çözünürlük ile adeta göz zevkini doruk noktasına ulaştırıyor. Yeni nesil bir televizyon olması planlanan ürün, gelişmiş panel kalitesi ile üstün görüntü performansı sunmaya hazırlanıyor.

Ekran konusunda deneyimli bir üretici olan Toshiba, küresel çapta yeni ürünler duyurmaya devam ediyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirket, yakın zamanda ortaya çıkan 8K çözünürlük modasına katılıyor. Sadece belli başlı üreticiler tarafından hazırlanan 8K televizyonlar, günümüz TV kalitesini bir adım öteye götürüyor. Gerçekçi bir deneyim vadeden 8K TV ile kendinizi izlediğiniz içeriklere kaptırmanız mümkün.

65 İnç Büyüklüğünde 8K TV

Toshiba’nın yeni göz bebeği olacağı düşünülen televizyon modelinin 65 inç büyüklük seçeneğiyle geleceği bildirildi. Ekran başına 33 milyon piksele sahip olan model, böylelikle kareleri saymanızı imkansız hale getiriyor. Çarpıcı renk kalitesi ve eşsiz bir izleme keyfi sunacağı söylenen Toshiba 8K televizyon modelinin elbette buna uygun bir fiyata da sahip olacağı tahmin ediliyor.

Akıllı Salon Deneyimi adında yeni bir akıma imza atan Toshiba, böylelikle çarpıcı ve gerçekçi bir TV izleme deneyimi oluşturuyor. Tanıtılan yeni 8K televizyon ise bu akımın bir parçası olacak. Bunların haricinde henüz ürünün çıkış tarihi ve fiyatı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.