Truecaller Güncellendi

/ 28 Aralık 2017 / 698 / yorumsuz
Truecaller Güncellendi

Truecaller Güncellendi

Google Play Store üzerinden 250 milyon kullanıcıya ulaşan popüler Android uygulaması Truecaller, aldığı güncelleme ile geliştirmeler ve hata düzeltmeleri ile karşımıza çıkıyor. Uygulamanın aldığı yenilikler arasında en dikkat çekeni daha fazla numara için gelişmiş spam tespiti oluyor.

Truecaller Nedir?

Truecaller telefon rehberini düzenleyebileceğimiz, aramaları yönetebileceğimiz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Truecaller ile bilinmeyen numaralar tanınabilir, aramalar engellenebilir, sürekli güncellenen liste ile spam numaralar tanınabilir. Truecaller kullanıcıları, kişilerini sosyal ağ hesapları ile senkronize edip telefon rehberlerini daha kullanışlı bir hale getirebiliyor.

Güncelleme ile Gelen Yenilikler

Truecaller, güncellemeden sonra aldığı yenilikler ile dikkat çekiyor. En önemli yenilik, daha iyi bir arama deneyiminin sunulması oluyor. Bu kapsamda daha fazla numara aranılabilir hale gelmiş olup, daha fazla numara için de gelişmiş spam tespiti yapılıyor.

Çağrı engellemeden önce zil sesini engellemek gibi kullanıcıların büyük heyecanla beklediği düzeltmeler sayesinde işlevsel hale getirilen uygulamada; SMS açarken meydana gelen yavaşlama sorunu ortadan kalkmış olup, fotoğraflı MMS’lerin düzgün şekilde gözükmemesi sorunu da giderilmiş.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler
Benzer Konular