TumbLr Hassas İçerik Ayarını Kaldırma İşlemi

/ 18 Ekim 2019 / 6.457 / yorumsuz
TumbLr Hassas İçerik Ayarını Kaldırma İşlemi

TumbLr topluluk kurallarına uymayan içeriklere hassas içerik denir. Mesela videolar, çıplak görüntüler bunlara örnek olabilir. Eğer TumbLr hassas içerikleri göremiyorsanız filtresine takıldığı için bu içerikleri göstermiyordur. Şimdi sizlere TumbLr hassas içerikleri nasıl görebilirsiniz bundan bahsedeceğim.

TUMBLR HASSAS İÇERİK KALDIRMA İŞLEMİ

Ayarlar < Filtreleme < Ayıklanmış etiketler bu işlemleri sırayla yaptıktan sonra ayıklanmış etiketler bölümünde görmek istemediğimiz etiketli konu başlıklarını engelleyebilirsiniz. Bu filtreleme kısmının yanında “güvenli mod” ayarını açıp kapatarak hassas içerik ayarlarını değiştirebilirsiniz. Bu kısımda eğer filtreleme bölümünde ayıklanmış etiketler mevcutsa kaldırarak yasaklı etiketleri görebilirsiniz. Akıllı telefonlarda IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda da aynı işlemi uygulayarak yapabilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz