Türk Telekom Yalın İnternet Fiyatları Ne Kadar?

/ 8 Şubat 2018 / 1.127 / yorumsuz
Türk Telekom Yalın İnternet Fiyatları Ne Kadar?

Türk Telekom Yalın İnternet Fiyatları Ne Kadar?

İnternet kullanıcı sayısı her geçen gün artarken yaşanan bu artış internet servis sağlayıcıları arasındaki rekabetin de her geçen gün artmasına neden oluyor. Yaşanan bu rekabette servis sağlayıcıları daha ucuz internet hizmeti sunmak adına farklı paketler oluşturmaya devam ediyor. Bunlardan biride Türk Telekom tarafından sunulan Yalın internet paketi olarak öne çıkıyor. Peki, Türk Telekom yalın internet fiyatları ne kadar?

Türk Telekom Yalın İnternet Paketi Nedir?

Naked Digital Subscriber Line kelimelerinin ilk harfleri kullanılarak oluşturulan nDSL yani yalın internet sadece internet abonesi olunmasına izin verilen özel bir servistir. Bilindiği üzere eskiden evine internet bağlatmak isteyen kişilerin mutlaka ev telefonu da bağlatmaları gerekiyordu. Bu da cep telefonu kullandığı için ev telefonu kullanmayan kişilerin internet hattı kullanabilmek için boş yere ev telefonu faturası ödemesine neden oluyordu. Çıkarılan yalın internet paketi ile bu mecburiyette ortadan kaldırılmış oldu. Telefon aboneliği olmadan internet hattı bağlanılmasına olanak sağlayan hizmettir.

Türk Telekom Yalın İnternet Fiyat Listesi

Türk Telekom Yalın internet hizmeti için adil kullanım kotası 25 GB, 50 GB ve 75 GB olan Yalın ULTRANET6, Yalın ULTRANET LİMİTSİZ olmak üzere 3 paket kullanıma sunmaktadır. 6GB kotalı olan Yalın ULTRANET6 paketi için aylık 43 lira ücret istenmektedir. Yalın ULTRANET LİMİTSİZ paketi için ise adil kullanım kotası 50 GB olan pakette aylık 86 lira ve adil kullanım kotası 75 GB olan internet paketinde ise aylık 92 lira ücret ile hizmet verilmektedir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.