Turkcell Dergilik Nedir?

/ 4 Ekim 2018 / 1.457 / yorumsuz
Turkcell Dergilik Nedir?

Turkcell Dergilik Nedir?

Operatör devi Turkcell tarafından hayata geçirilen ve geniş bir kullanıcı kitlesi elde etmeyi başaran Turkcell Dergilik, özellikle dijitalleşen dünya açısından önem teşkil ediyor. Yazılı basının pek çok kez dijitale adım attığını görmüştük. Özellikle gazete ve dergi gibi içerikler, çok daha avantajlı olmasından dolayı yüzünü dijitale doğru çeviriyor. Nitekim Turkcell Dergilik uygulaması, bu değişimin en güzel örneklerinden bir tanesi.

Turkcell Dergilik Uygulaması

Farklı kampanyaların içerisinde gelebilen Turkcell Dergilik, artan popülerliği neticesinde birçok kişinin aklında soru işaret oluşturabiliyor. Örneğin Turkcell Dergilik nedir ve nasıl kullanılır soruları, en çok sorulanlar arasında yer alıyor. Peki, tam anlamıyla bu uygulama ne işe yarıyor ve en önemlisi nasıl kullanılıyor?

İnteraktif dijital dergi platformu olan Turkcell Dergilik, akıllı cihazlardan üzerinden dergileri ve benzer içerikleri okumaya yardımcı oluyor. Uygulama mağazaları üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilen uygulama bünyesinde bilindik pek çok dergiye rastlamak mümkün. Evde, toplu taşıma araçlarında veya seyahatlerinizde sevdiğiniz dergileri yanınızdan ayırmayabilir, bu esnada dijital olarak içeriklere erişebilirsiniz.

Turkcell Dergilik Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Google Play Store veya App Store üzerinden uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Eğer Turkcell kullanıcısıysanız hali hazırda paket olarak veya tarife dahilinde ücretsiz bir şekilde uygulamaya erişebilirsiniz. Eğer bu tarz bir hakka sahip değilseniz veya farklı bir operatör kullanıyorsanız ayda 14.99 TL ödeyerek servise erişebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterlidir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular