Turkcell TV Plus 5103 Hata Çözümü!

/ 10 Ocak 2019 / 1.537 / yorumsuz
Turkcell TV Plus 5103 Hata Çözümü!

Turkcell TV Plus 5103 Hata Çözümü!

 

Turkcell TV Plus uygulaması nedir? TV Plus uygulamasına giriş yapamıyorum! “Turkcell TV+ Plus çok fazla yanlış login denemesinden dolayı hesabınız geçici olarak durdurulmuştur lütfen daha sonra tekrar deneyiniz hata kodu 5103” Hata kodunun sebebi ve çözümü nedir?

Turkcell’inTV Plus uygulamasını kullanmayan yoktur. TV + Plus uygulamasını çok güzel ekonomik fiyatlarla aylık abonelik sağlayabilir ve cep telefonu, tablet, Smart TV gibi bilgisayar üzerinden kullanım sağlayabilirsiniz. Abonelik alındıktan sonra yukarıda belirttiğimiz cihazlar üzerinden rahatlıkla kullanım sağlanabilmekte. Ancak internet hızınıza göre yavaşlama sorunu yaşayabilirsiniz. TurkcellTV+Plus giriş yaparken çok fazla hatalı şifre denemesi yapmanız durumunda geçici olarak erişim engeli yiyebiliyorsunuz. Bu bakımdan hangi cihazdan girerseniz girin engel devam edecektir.

 

 

Turkcell TV Plus hesabınız üzerinden belli bir sayıda şifre denemesi yapmanız halinde TV Plus hesabınız kilitleniyor. Peki çözümü nedir? TV Plus’da birden fazla yanlış login denemesi yaptıysanız ve hesabınız durdurulmuşsa ne olacak? Bu arada belirtelim boşuna gidip müşteri hizmetlerini aramakla vakit kaybetmeyin. Sorunu çözmek için ekran görüntüsü alın ve verdikleri mail adresine mail atın. Mail adresi info-turkcelltv@turkcell.com.tr.

TurkcellTV+Plus hesabınız çok fazla sayıda şifre denemesinden dolayı durdurulmuşsa eğer, hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken 15 dakika kadar uygulamayı kapatmanız ve beklemeniz. 15 dakika sonra hesabınız büyük ihtimalle açılacaktır. Zaten geçici bir engelleme olduğu için açılacaktır. Müşteri hizmetleri ise TV+ uygulamasını kaldırmanız ve online işlemlerden şifrenizi sıfırlamanızı söylemekte. Şifre sıfırlama için 2200’a şifre yazıp göndermeniz yeterli. Bu işlemler sayesinde mutlaka sorununuz çözülecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.