Türkiye Netflix İletişim Numarası

/ 17 Ekim 2018 / 8.366 / 2 Yorum
Türkiye Netflix İletişim Numarası

Türkiye Netflix İletişim Numarası

 

Netflix 1997 yılın da R. Hastings tarafından kurulmuş olup, aynı zaman da bu kurucu Neflix’in SEO’sunu da yapmıştır. Netflix’in bazı yazılım geliştiricilerini ise Pure Software yapmış olup, Türkiye üzerinde de oldukça etkilidir. Bunun için olsa gerek ki Türkiye Netflix iletişim numarası merak edilen konular arasında yer almakta olup, biz sizler için bu numarayı araştırdık. Sizlere numara hakkında bilgilere yazımızda yer verirken iletişim formu gibi bilgileri de sizler ile paylaşacağız.

Netflix, dizi ve filmleri ile özellikle son zamanlarda oldukça ilgi gören yapım şirketleri arasında yer almakta olup, günümüzde Netflix filmleri ayrı bir yer kapsarken Türkiye üzerinde de bu filmleri HD ve full seçenekleri ile reklamsız izleme şansını elde edebiliyorsunuz. Taahhütsüz bir şekilde satın aldığınız ve üye olduğunuz Netflix uygulamasından dilediğiniz zaman çıkma hakkınız bulunmakta olup, internet ağının bağlı olduğu her yerde ister cep telefonlarınızdan ister tabletlerinizden isterseniz de bilgisayarlarınız üzerinden izleme şansını elde edebilirsiniz. Tüm bu konular hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar ise tabi ki Türkiye Netflix iletişim numarası hakkında bilgileri merak etmekte olup, bu bilgileri sizler ile paylaşarak özellikli olan filmleri izleme şansını elde edebilirsiniz.

Netflix Türkiye Müşteri Hizmetleri

Netflix müşteri hizmetleri Türkiye numarası ise 0850 390 74 44 olup, bu numaradan Türkçe destek alabilmek için 10:00 ile 22:00 saatleri arasında ulaşmanız gerekmektedir. Diğer saat dilimlerinde İngilizce olarak destek alabilirsiniz. Netflix’in resmi web sitesi üzerinden de iletişim formunu doldurma şansınız bulunmaktadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Türkiye Netflix İletişim Numarası (2 Yorum)