Tweetstorm ile Flood Daha Kolay!

/ 20 Kasım 2017 / 929 / yorumsuz
Tweetstorm ile Flood Daha Kolay!

Tweetstorm ile Flood Daha Kolay!

Twitter, yakın zamanda bazı değişiklikler ile gelmişti. 140 olan karakter sınırının 280’e çıkarılmasının ardından şimdi de flood, yani kuyruklu tweetler için yeni bir özellik test ediliyor.

Seri ve Bağlantılı Paylaşımlar

Paylaşımları sıraya sokarak tweet atan kullanıcıların işini kolaylaştıracak, daha seri ve bağlantılı paylaşımlar yapmalarını sağlayacak olan Tweetstorm özelliği şu an test ediliyor.

Sosyal medyada flood olarak bilinen sıralı tweet atma olayının, Twitter’a yeni bir özellik olarak gelmesi kesinlikle büyük övgü toplayacak. Özelliğin gelmesi ile Twitter kullanıcıları, sıralı paylaşımlarını yapmadan önce tekrardan gözden geçirip düzenleyebiliyor. Düzenlemenin ardından tüm tweetleri tek bir seferde paylaşmak için “Tümünü Tweetle” butonuna basmak yeterli oluyor. Sıralı paylaşım yapmak için üçüncü parti uygulamalara ihtiyaç duyan kullanıcıların en çok şikayet ettiği konulardan birisi buydu. Henüz test sürümünde olan özelliğin ne zaman kullanıcılara sunulacağı henüz bilinmiyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.