Twitter Da Birinin Çevrimiçi Olduğunu Nasıl Anlarız?

/ 1 Ağustos 2018 / 6.061 / yorumsuz
Twitter Da Birinin Çevrimiçi Olduğunu Nasıl Anlarız?

Twitter Da Birinin Çevrimiçi Olduğunu Nasıl Anlarız?

Sosyal medya uygulamaları kullanıcılarının merak ettikleri konuların başında kimlerin çevrimiçi olduğu bilgisi yer almaktadır. Online olan yani çevrimiçi olan kişilerin görülmesi hem onların mesajlarınıza yanıt verme hem de o anda ne yaptıklarınızı anlamanız açısından son derece önemlidir. Son dönemde Facebook, WhatsApp ve Mesenger gibi pek çok uygulamaya getirilen çevrimiçi olanları görme özelliği pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Peki, Twitter da birinin çevrimiçi olduğunu nasıl anlarız?

Twitter Çevrimiçi Özelliği Var Mı?

Google üzerinden en çok arananlar arasında yer alan Twitter çevrimiçi özelliği ne yazık ki bulunmuyor. Ancak ne yazık ki şu anda Twitter tarafından sunulan böyle bir özellik bulunmuyor. Teknoloji devi Facebook tarafından satın alınmasının ardından yayımlanan güncellemeler ile kendisini sürekli olarak yenilemeye devam ederken çevrimiçi olanları görme özelliği üzerinde de çalışıldığı gelen haberler arasında bulunuyor. Kısa sürede Twitter tarafından yayımlanacak olan güncellemenin ardından bu özelliğin Twitter hesaplarına da geleceği iddia ediliyor.

Arkadaşımın Twitter Da Online Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?

Ne yazık ki şu anda direkt olarak istediğiniz kişinin online olup olmadığını gösteren yeşil ışık özelliği Twitter platformunda bulunmuyor. Ancak kişinin yaptığınız paylaşımları retweet etmesi ya da tweet atması durumunda online olduğu anlaşılabiliyor. Bunun dışında kişinin online olduğunu gösteren hiçbir bir özellik Twitter tarafından kullanıma sunulmuş değil.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler