Twitter DM Nasıl Kapatılır?

/ 5 Ekim 2018 / 878 / yorumsuz
Twitter DM Nasıl Kapatılır?

Twitter DM Nasıl Kapatılır?

Sosyal medya platformu Twitter, popülerliğini korumaya devam ediyor. Medya alanında yenilikçi özellikler oluşturan ve birçok faktörü kökünden değiştiren platform, elbette bazı durumlarda soru işaretleri oluşturuyor. Kullanıcılar tarafından sorulan Twitter DM nasıl kapatılır sorusu gibi pek çok soruya rastlamak mümkün.

Twitter Özel Mesaj Özelliğini Kapatma

Twitter DM kapatma, aslına bakılırsa özel mesaj özelliğini devre dışı bırakmak olarak tanımlanabilir. Özellikle tanımadığınız kişilerden çok fazla mesaj alıyor ve rahatsız edildiğinizi düşünüyorsanız özel mesaj özelliğini kapatabilirsiniz. Ayrıca bunu yapmadan önce sizi rahatsız eden profilleri şikayet edebileceğinizi unutmayın. Böylelikle farklı durumlar karşısında yönetimin harekete geçmesini sağlayabilirsiniz.

DM özelliğini kapatmak için profil resminize dokunarak ayarlar ve gizlilik sayfasını açmalısınız. Bu sayfada bulunan gizlilik ve güvenlik sekmesine giderek Direct mesajlarını kapatabilirsiniz. Aynı şekilde bildirim ayarlarına giderek kişisel bir şekilde seçeneklerinizi belirleyebilir, Twitter platformunu çok daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. DM özelliğini kapatma, elbette belirli özelliklerden faydalanmanız için engel teşkil etmiyor. Sadece istemediğiniz kişilerden mesaj almayabilir, platformu gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Twitter Ayarlarını Değiştirmek

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Twitter, buna bağlı bir şekilde pek çok farklı insan ile karşılaşmanızı sağlıyor. Kullanıcı gizliliğine önem veren platform, bu sayede sizden gelen bildirimleri dikkate almayı ihmal etmiyor. Twitter ayarlarını değiştirmek işe yaramaz ise bu konuda yönetim ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.