Twitter Flood Nasıl Yapılır?

/ 16 Aralık 2017 / 5.893 / yorumsuz
Twitter Flood Nasıl Yapılır?

Twitter’de Birden Fazla Tweet Atmak Çok Daha Kolay Hale Gelecek

Kendisini sürekli olarak geliştirmeye devam eden Twitter yapmış olduğu güncellemeler ile dikkat çeken yeniliklerini sürdürüyor. Daha önce kullanıcıların en çok şikâyetçi olduğu mesajlara getirilen 140 harf sınırını esneterek 280 karaktere çıkaran Twitter gelişimine devam ediyor. Dev sosyal paylaşım platformu şimdi de kullanıcıların belli bir konu hakkındaki görüşlerini paylaşmak için birden fazla tweet atmalarını ve atmış oldukları bu tweetleri tek bir çatı altında toplamayı çok daha kolay bir hale getiriyor.

Twitter Flood Nasıl Yapılır?

Twitter tarafından yapılan yenilikten yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra tweetle kısmında yer alan + tuşuna basmak. Bu tuşa bastığınız anda yayımlamak istediğiniz mesajları tek bir çatı altında toplayabilir bu sayede beraber yayımlamak istediğiniz mesajları aynı anda yayınlayabiliyorsunuz. Yapılan yenilik tweet atan kişinin işini büyük bir oranda kolaylaştırırken aynı zamanda tweet atan kişiyi takip edenlerin de uğradıkları işkenceyi sona erdiriyor.

Diziyi Göster Diyerek Tüm Mesajları Tek Bir Seferde Okuyabilirsiniz

Atılan birden fazla tweeti takip etmek ne yazık ki kullanıcılar için büyük bir zorluk olarak sıkıntı yaratıyordu. Yapılan bu yenilik ile beraber artık bu zorlukta ortadan kaldırılıyor ve dizi olarak yayımlanan tweeti okumak için “diziyi göster” seçeneğini tıklamanız yeterli oluyor. Bu tuşa basmanız durumunda dizi olarak yayımlanan mesajları peş peşe okuyabiliyorsunuz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.