Twitter Listeleri Nasıl Kurulur?

/ 10 Ekim 2018 / 698 / yorumsuz
Twitter Listeleri Nasıl Kurulur?

 

Twitter nedir?

Twitter insanların fikir,düşünce ve anlık hislerini paylaştıkları mecradır. Her türlü sosyal, politik, ekonomik, bilim, sanat, teknoloji gibi aklınıza gelebilecek her alanda yazıların,listelerin ve trendtopiclerin olduğu aktif ve ilgi çeken yapısıyla  çok fazla kullanıcı sahibi uygulamadır.

 

 

Twitterda liste nasıl yapılır?

İlk olarak, her şeyi nasıl sıralayacağınızı öğrenin. Twitter, 1.000 adede kadar liste oluşturmanıza izin verir, böylece gerçekten delirebilirsiniz. Henüz yeni başlıyorsanız, basit bir listeyle başlayın. Tüm arkadaşlarınızın yada ilgilendiğiniz bir konuyu kapsayan tüm gazetecilerin yada beğendiğiniz komedi hesaplarının bir listesi olabilir.

Listenizi planladıktan sonra, Twitter‘ı açın, avatarınızı sağ köşedeki simgesine dokunun ve “listeler” i seçin. Sağdaki panelde “yeni liste oluştur” düğmesi görüntülenir. Twitter, listelerinizi özel veya herkese açık hale getirme seçeneğini sunar, kendi kişisel göz atma gereksinimleriniz için listeler oluşturuyorsanız, bunların hepsini özel yapmalarını öneririz. Twitter, herkese açık bir listeye eklendiğinde (ancak özel değil) kullanıcıları bilgilendirir ve “B-List” listesine eklediğinizde kimsenin duygularını incitmek istemezsiniz.

 

Kullanıcıları daha sonra profilindeki küçük dişli simgesini tıklayarak ve “listelerden ekle / çıkar” ı seçerek daha sonra ekleme çıkarma yapabilirsiniz.

Eğer bir rehberliğe ihtiyacınız varsa, size başlangıçta listeler için bazı iyi fikirler : yakın arkadaşlar, siyasi muhabirler, teknoloji gazetecileri, komedyenler, ortak ilgi alanlarına sahip insanlar listelerseniz daha hızlı yayılır ve daha keyifli yazışmalar olabilir. Onları şimdi oluşturmaya başlayın ve kendinizi sosyal medya mutluluklarına daha yakın bulacaksınız.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler