Twitter’a instagram adresi ekleme 2019

/ 23 Mart 2019 / 4.453 / yorumsuz
Twitter’a instagram adresi ekleme 2019

Twitter profile nasıl instagram hesabı linki eklenir? Bugün ki yazımızda Twitter profiline nasıl instagram hesabınızın linkini ekleyebilirsiniz? Onu açıklamaya çalıştık. İşte detaylar…

Twitter’da takipçisi bulunan kişilerin genelde diğer sosyal medya hesaplarından etkileşim sağlamak adına profillerinde birçok sosyal ağın url’si yani linki ekli olarak görünüyor. Bu işlem aslında, takipçi kasmak için yapılmaktadır.

Bu bakımdan Twitter‘ın yeni kullanıcıları henüz dahi twitter profillerine instagram linklerini nasıl ekliyebileceklerini bilmiyor. Bizlerde bu konuda onlara veya sizlere destek olmak için hemen anlatıma geçiyoruz.

Twitter profiline instagram linki ekleme

Twitter hesabınız var ise, instagram url adresini yani instagram profil linkini eklemek için aşağıdaki adımları dikkatlice uygulayın.

İlk olarak instagram profilinizin linkini almak için ““https://www.instagram.com/kullanıcıadı/”  kullanıcıadı yazan yere instagram kullanıcı adınızı yazarak linkimizi oluşturabiliriz. Şimdi ise Twitter adresine girerek bu linki oraya ekleyelim

  • Twitter’a giriş yapın.
  • Profil ve Profil düzenle adresine tıklayın
  • Yukarıda sizlere verdiğimiz veya oluşturduğumuz linki eklemek için kopyalayın ve kişisel bilgiler yazan yere internet adresi kısmına yapıştırın.

Bu işlemi akıllı telefonlarınızdan da yapabilirsiniz. Aynı işlemi ister Android isterseniz iOS platformunda çalışan cihazlardan da yapmak mümkün. iPhone’lar için uygulama üzerinden çark resmine tıklayın ve profili düzenle kısmından kişisel bilgiler sekmesinden internet sitesi kısmına yapıştırın. Bu işlemlerden sonra artık Twitter kullanıcıları profilinizde biyografi kısmında instagram adresini görebilecekler.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.