Twitter’da DM Kapatma İşlemi!

/ 11 Kasım 2019 / 1.234 / yorumsuz
Twitter’da DM Kapatma İşlemi!

Bu yazımızda popüler sosyal medya uygulaması olan Twitter’da mesaj alanını kapatma işlemi konusunda yardımcı olacağız. DM olarak adlandırılan direkt mesaj kapatma işlemleri istenmeyen kişilerden gelen mesajları engellemek için sık olarak kullanılmaya başlandı. Eğer siz de atılan mesajlardan rahatsız oluyorsanız ve DM özelliğini kapatmak istiyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olacağız.

Twitter hesabınıza giriş yapın. Daha sonra fotoğrafın bulunduğu alandan ‘Ayarlar’ sekmesine tıklayın. Güvenlik ve gizlilik seçeneğine basın. Açılan sayfanın en alt kısmında “Twitter’da direkt mesajları reddet” kutucuğuna basın. Daha sonra ‘Değişiklikleri Kaydet’ butonu üzerinden hesabınızı koruma altına almış olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz