Twitterda Fotoğraflar İle Dilediğiniz Gibi Oynayın

/ 18 Kasım 2017 / 737 / yorumsuz
Twitterda Fotoğraflar İle Dilediğiniz Gibi Oynayın

Twitter Botu İle Fotoğraflar Şimdi Çok Daha Renkli

Twitter üzerinden paylaşım yaparken resim eklemeyi seven kişiler arasında son dönemde en popüler olan botlardan biride Colorise Bot. Son günlerde oldukça popüler olan Twitter botu sayesinde tweet atarken iletinize eklemiş olduğunuz siyah beyaz resimler otomatik olarak renklendiriyor. Sadece saniyeler içerisinde siyah beyaz bir resmi renklendiren bot kullanıcılardan tam not almayı başarmış durumda.

Geliştiricilerden Biri 18 Diğeri 17 Yaşında

Botu geliştiren kişilerden biri 17 yaşındaki Finian Anderson bir diğeri ise 18 yaşındaki Oli Callaghan olarak tanıtılırken renklendirme botu hala yapım aşamasında bulunan bir nöral ağı kullanarak renklendirme işlemini gerçekleştiriyor. Botun kullanıma sunulmasının ardından kullanıcıların yoğun bir şekilde özellikle de eski siyah beyaz aile fotoğraflarını paylaşmaları dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra botu kullanan kişilerin eski savaş fotoğraflarını da sıklıkla paylaştıkları görülüyor.

Tamamen Ücretsiz Olarak Kullanılabiliyor

Botun en güzel yanı ise tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olması. Şimdiye kadar botu kullanan kişilerin yapmış olduğu tüm yorumlarda memnuniyetlerini dile getirdikleri görülürken hesaba giriş yapmak isteyen kişilerin burayı tıklamaları yeterli oluyor. Colorise Bot isimli hesap üzerinden sizde siyah beyaz resimlerinizi büyük bir kolaylıkla renklendirirken paylaşımlarınızı bu şekilde çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Geçmiş anılarınızı renkli bir halde paylaşmak ve anılarınızı renklendirmek için sizde hemen botu kullanabilirsiniz. Bunun için sadece hesaba giriş yapmanız ve talimatları izlemeniz yeterli olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.