Twitter’da Nasıl Toplu Tweet Silinir?

/ 23 Aralık 2017 / 1.448 / yorumsuz
Twitter’da Nasıl Toplu Tweet Silinir?

Twitter’da Nasıl Toplu Tweet Silinir?

Twitter hesabındaki yüzlerce eski, yeni tweeti silmek isteyen kullanıcıların bu işlemleri tek tek yapmasına gerek yok. Bazı web uygulamalarından yardım alarak 3200 adet tweet sınırına kadar toplu tweet silmek mümkün. Ayrıca tweet sınırı bulunmayan uygulamalar da mevcut.

Twitter Archive Easer

Çok eski, aktif olarak kullanılan bir Twitter hesabı bulunan kullanıcılar, yüzlerce hatta binlerce tweetini bir anda silmek isteyebilir. Bu gibi durumlarda tweetleri tek tek silmek günleri bulabilir. Fakat çeşitli web uygulamalarından yardım alarak 3200 tweete kadar tek seferde silmek mümkün. Twitter Archive Easer uygulamasında ise böyle bir sınır bulunmuyor. Tüm tweetler tek bir seferde silinebiliyor.

Tweetler Nasıl Silinir?                              

Uygulamayı indirip bilgisayara kurduktan sonra Twitter üzerinden tweet arşivinin indirilmesi gerekiyor. Bu işlem Ayarlar’a girip Hesap, Arşivini iste adımlarını uygulayarak yapılıyor. Arşivin hazırlanmasının ardından hesaba bağlı olan mail adresine gönderiliyor. Daha sonra Twitter Archive Easer uygulamasını başlatıp, Twitter hesabını doğrulamak ve oturum açmak için ekranda çıkan “I accept to share the above information with Twitter Archive Easer” yazılı kutuyu işaretlemek ve Sign ın butonuna tıklamak gerekiyor. Ardından Twitter’ın doğrulama sayfası açılıyor ve 7 haneli bir PIN kodu veriliyor. Bu kod, uygulamadaki pencereye girilerek işlem tamamlanıyor. Son olarak da Twitter’da silinmesi istenenleri seçerek Delete Tweets seçeneği işaretleniyor. Tweetlerinin tamamını silmek isteyen kullanıcılar için de Select All seçeneği bulunuyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.