Twitter’da şehir ve ilçeye göre arama yapma

/ 26 Eylül 2019 / 978 / yorumsuz
Twitter’da şehir ve ilçeye göre arama yapma

Twitter sosyal ağ platformu olup, düşüncelerimizi aktarabileceğimiz bir blogdur. Bu platform üzerinden Twitter’da arama kısmına kullanıcıları veya hashtag aramaları yaparak istediğimiz sonuçlara ulaşabiliriz.

Peki Twitter’da şehir veya ilçe yazarak, 20 km kadarlık bir mesafede olan kullanıcıları listele desek nasıl yaparız?

Twitter’da Arama kısmına near:elazig within:20km kodunu yazarsak eğer, Elazığ merkezinden 20 km çapına dek kullanıcıları size gösterecektir. Sizler bu 20 rakamını 10 veya 50 de yapabilirsiniz isteğinize göre.

Bu bakımdan Twitter kullanıcıları İl ve ilçe yada Km’ye göre arama yapabiliyorlar. Arama sonuçlarında üyelerin attığı Twitleri de görebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz