Ücretsiz Windows 10 İçin Son Günler

/ 23 Aralık 2017 / 904 / yorumsuz
Ücretsiz Windows 10 İçin Son Günler

Ücretsiz Windows 10 İçin Son Günler

Microsoft tarafından sunulan Windows 10’u ücretsiz indirme teklifi, 31 Aralık 2017 tarihinde sona eriyor. Bu sürenin sona ermesinin ardından 2018 yılında belli aralıklar ile ücretsiz kurulumun gelmesi bekleniyor.

Microsoft Yardımcı Teknolojileri Kullanma Şartı

Microsoft tarafından sunulan Windows 10’u ücretsiz olarak indirme teklifi için son gün 31 Aralık. Bu teklifin 2018 yılında tekrarlanması bekleniyor olsa da zaman kaybetmemekte fayda var.

Windows 10’u ücretsiz olarak indirmek içinmicrosoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade” adresini tarayıcıya yapıştırmak ve daha sonra “Upgrade Now” yazan botuna tıklayarak işlemi başlatmak yeterli oluyor. Yukarıdaki adrese gidildiğinde ekranda şu bilgilendirme yer alıyor:

“Yardımcı teknolojileri kullanan müşteriler ücretsiz olarak Windows 10’a yükseltebilirler.

Yardımcı teknolojileri kullanıyorsanız, Microsoft bu teknolojileri kullanan insanlar için Windows 10 deneyimini geliştirme çabalarımıza devam ettiğinden ücretsiz olarak Windows 10’a yükseltebilirsiniz. Lütfen, 31 Aralık 2017 tarihinde sona ermeden bu tekliften yararlanın.

Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi ile Windows 10’un erişilebilirliğini artırmak için bir takım adımlar attık. Daha fazla bilgi edinmek için, bu iyileştirmelerden bazılarını ayrıntılarıyla anlatan blogumuzu okuyun.

Yükseltmeden önce lütfen Windows 10 ile olan yazılım uyumluluğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için yardımcı teknoloji sağlayıcınıza danışın.

Windows 10’u şimdi istiyorsanız ve yükseltme teklifinden yararlanmak istiyorsanız, başlamak için aşağıdaki düğmeyi seçin.

Evet, yardımcı teknolojiler kullanıyorum ve Windows 10’a yükseltme için hazırım.”


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.