Ucuz iPhone 6 BİM Mağazalarına Geliyor!

/ 18 Ağustos 2018 / 788 / yorumsuz
Ucuz iPhone 6 BİM Mağazalarına Geliyor!

Ucuz iPhone 6 BİM Mağazalarına Geliyor!

Türkiye’nin en büyük zincir mağazaları arasında yer alan BİM son dönemde satışa sunduğu teknolojik cihazlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bunlardan biride iPhone 6 cep telefonu modeli olarak öne çıkıyor. BİM Apple iPhone 6 modelini çok daha düşük fiyatla satmaya hazırlanıyor.

iPhone 6 Fiyatı BİM Mağazalarında Kaç Lira Olacak?

Şirketin belirlemiş olduğu mağazalarında satılacağı duyurulan iPhone 6 modeli için şimdi herkes fiyatın ne kadar olacağı sorusunun yanıtını bekliyor. Normalde piyasa fiyatı 2 bin lira olarak satılan cihaz indirimli fiyatı ile dikkat çekiyor. BİM mağazalarında cihazın 1.899 lira fiyat etiketi ile satılacak. Ancak cihazın tüm BİM mağazalarında satılmayacağı belirtiliyor. Sadece seçili mağazalarda yine sınırlı sayıda satışa sunulacak olan cihaz 2 yıllık Apple Türkiye garantisi ile satılacak.

iPhone 6 Özellikleri Neler?

Retina HD ekrana sahip olan cihaz 4.7 inç Multi Touch geniş ekrana sahip. 32 GB depolama alanına sahip olan cihaz 1334 x 750 piksel çözünürlüklü ekranı ile büyük beğeni topluyor. iPhone sürekli olarak yeni telefonlar satışa sunduğu için iPhone 6 şu anda eski bir model olarak kaldı ancak yine de sunduğu özelliklere oranla oldukça ekonomik bir cihaz olması nedeni ile tercih edilecek gibi görünüyor. Cihazın 2 yıllık Apple Türkiye garantisi ile satılması da büyük bir avantaj olarak öne çıkıyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.