Uyku Takibi Yapan Android Uygulamaları

/ 6 Aralık 2017 / 1.397 / yorumsuz
Uyku Takibi Yapan Android Uygulamaları

Uyku Takibi Yapan Android Uygulamaları

Uyku düzeni ile ilgili sıkıntı yaşayan, uyku bozukluklarını gidermek isteyenler için birçok Android uygulaması bulunuyor. Uyku takip uygulamaları, gece sık sık uyanan ve bu durumdan rahatsızlık duyanlar için büyük kolaylık sağlıyor.

Sleep as Android

Sleep as Android; kullanıcıların uykularını kolayca takip edebilmelerini sağlıyor. Normal uyku, ağır uyku ve horlamaları kaydeden uygulama, detaylı bir istatistik sunmasının yanı sıra uyku esnasındaki konuşmaları da kaydediyor. Sabah uyandırmak için çeşitli yöntemler sunan uygulama, alarm sesi olarak doğal ortamlardan sesler seçme imkanı sunuyor.

Sleep as Android  Android İndir

Sleep Cycle

Kullanıcıların uyku alışkanlıklarını ve uyku analizini çıkaran uygulama, cihazın ivmeölçerini kullanarak uyku esnasında vücut hareketlerini algılayıp, ne kadar derin uykuda olunduğunu belirliyor.

Sleep Cycle Android İndir

Good Morning

Kullanıcıların uyku düzenini saptayan, uyku alışkanlıklarına dair grafikler çıkartan uygulama, uyku esnasındaki vücut hareketlerini izleyip kullanıcıyı, uykusunun en hafif olduğu aralıkta uyandırıyor. Ayrıntıılı uyku analizi, dinlendirici sesler, hava durumu ve alarm melodileri gibi çeşitli özellikler sunan uygulamanın hedefi, kullanıcıların güne zinde başlaması.

Good Morning Android İndir

Sleep Better

Uyku alışkanlıklarını takip eden, kullanıcılarına buna göre bilgilendiren uygulama; uykunun derinliğini de tespit edebiliyor. Uyku alışkanlıklarını etkileyen faktörleri bildiren uygulama, ayrıca rüya günlükleri bölümü sayesinde kullanıcıların uyandığında az da olsa hatırladıkları rüyaları kaydetmelerine olanak sağlıyor.

Sleep Better Android İndir

Sleep Time

Uykunun en hafif ve en derin olduğu aralığı tespit eden uygulama, güne daha zinde başlanmasını amaçlıyor. Sabah kurulan alarmdan daha önce hafif bir uyku tespit edilirse, uygulama bu saatte kullanıcısını uyandırıp daha derin bir uykuya geçmesini önlüyor.

Sleep Time Android İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.