Vodafone Akıllı Çocuk Saati İle Ebeveynlere Hitap Ediyor

/ 22 Kasım 2017 / 1.358 / yorumsuz
Vodafone Akıllı Çocuk Saati İle Ebeveynlere Hitap Ediyor

Vodafone Akıllı Çocuk Saati İle Ebeveynlere Hitap Ediyor

Alcatel ile ortak bir çalışma yürüten Vodafone akıllı çocuk saati üretti. Bu sayede artık ebeveynler çocuklarının gün içerisinde nerede olduğunu çok daha kolay bir şekilde takip etme imkânına kavuşacak. Yine zararlı olduğu için çocuğuna cep telefonu almak istemeyen aileler de Vodafone akıllı çocuk saati sayesinde çocukları ile iletişim kurabilecek.

Çocuklarını Korumak İsteyen Ailelere Hitap Ediyor

Alcatel tarafından üretilen akıllı çocuk saati çocuklarının kimlerle konuştuğunu ve nerede olduğunu takip etmek isteyen aileler için bunu mümkün kılıyor. Cihaza kayıt edilen 10 numara ile çocuğunuz telefon görüşmesi yapabilirken yine saatin içerisinde bulunan GPS cihazı sayesinde de çocuğunuzun nerede olduğunu takip edebiliyorsunuz. Yine akıllı saat üzerinden çocuğunuz kayıtlı olan numaralar ile sesli mesajlaşabiliyor. Bu özelliklerin sadece kayıtlı olan telefonlar arasında kullanılabilmesi de çocuğunuzun tanımadığı yabancılarla konuşma riskini ortadan kaldırıyor.

Tarifenize Ek Düşük Taksitlerde Satın Alabiliyorsunuz

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy amaçlarının müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak olduğunu belirterek akıllı çocuk saatinin tarifeye ek olarak ta satın alınabileceği müjdesini verdi. Özellikle saatte bulunan SOS tuşu oldukça dikkat çekiyor. Çocuğun başına bir şey geldiğinde basabileceği bu alarm düğmesi sayesinde ebeveynleri anında durumdan haberdar olabiliyor, yine akıllı saatten acil durumlarda çocuklar 112 hattını da arayabiliyorlar.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.