Vodafone Bir Başkasına TL Gönderme

/ 24 Kasım 2018 / 4.379 / yorumsuz
Vodafone Bir Başkasına TL Gönderme

Vodafone Bir Başkasına TL Gönderme

 

Ön ödemeli hat kullanıcılarının sıklıkla başvurdukları işlemler arasında yer alan TL gönderme ve alma, oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Uzun yıllardan beri yapılabilen işlemler, aslına bakılırsa akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle çok daha kolaylaştı diyebiliriz. Zira bu alanda Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden hizmet veren Vodafone, kolayca lira transferi gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Vodafone Lira Transferi Nasıl Yapılır?

 

Söz konusu işlem için kullanabileceğiniz belirli bir yol bulunuyor. Buradaki temel faktör ise lira transferini veya gönderimini nasıl yapmak istediğinizde saklı diyebiliriz. Örneğin kredi kartınız üzerinden TL gönderebileceğiniz gibi doğrudan hattınız aracılığıyla da lira transferi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanabileceğiniz temel yollar şu şekilde:

  • Başka bir operatör veya sabit hat üzerinden 0542 542 0000 no’lu numarayı arayabilir ve lira transferi gerçekleştirebilirsiniz
  • Mobil bankacılık uygulamaları üzerinden lira gönderimi yapabilirsiniz
  • Lira kartı satın alabilir ve 7500’ı arayarak yüklemenizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için SMS göndermeniz de mümkün
  • *111#TL numarası#şifre# kombinasyonunu gerçekleştirerek lira gönderimi gerçekleştirebilirsiniz
  • Vodafone online işlemler hizmetini kullanarak lira yüklemesi yapmanız mümkün

Vodafone Yanımda ile Lira Yüklemek

 

Seçenekleriniz arasında Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden lira yüklemesi yapmak da bulunuyor. Ön ödemeli hattınıza veya bir başka hatta lira göndermek için uygulamanın sağ üst kısmındaki seçenekler sekmesini açın ve TL yükleme seçeneğine tıklayın. Buradan kart bilgileriniz aracılığıyla kolayca istediğiniz numaraya lira gönderebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.