Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanma numarası

/ 2 Mart 2019 / 614 / yorumsuz
Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanma numarası

Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanma, vodafone müşteri hizmetleri numarası nedir, vodafone müşteri hizmetlerine bağlanma kodu kaç? İşte vodafone hakkında merak edilen sorular ve cevapları…

Banka, GSM operatörleri gibi birçok işlemde müşteri hizmetlerine bağlanmak ve hizmet almak için defalarca band kaydı dinler ve tuşlama yaparız. En son müşteri hizmetlerine bağlanırız ancak, bu işlem çok fazla can sıkar. Direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak için birçok yoldan geçer ve baş ağrısı çekecek duruma gelir, son anda ise telefonu kapatabilirsiniz. Bu bakımdan sizler için kısa bir yol sunacağız.

VODAFONE MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİNE DİREK BAĞLANMA

Ülkemizde hizmet veren telefon sağlayıcısı Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanmak elbette mümkün. Piyasada yer alan Vodafone sağlayıcısı için müşteri hizmetlerine bağlanmak için 542 tuşlarken, sabit telefonlardan arama yapmak için ise 00 90 542 00 00 numarayı tuşlamanız gerekiyor. Bunların yanı sıra ise en çok merak edilen vodafone müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim? Aşağıda sizler için yapmanız gereken adımları derledim.

Vodafone Abonesi olanlar

  • 1 tuşlayın
  • 0 tuşlayın
  • Daha sonra adımları geçebilirsiniz.

Vodafone Abonesi değilseniz

  • 4440542 numarasını tuşlayın ve arayın.
  • 1 tuşlayın
  • 0 tuşlayın
  • Daha sonra adımları geçebilirsiniz.

Bunların yanı sıra ise sosyal medya platformu Twitter üzerinden @VodafoneDestek adresiyle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanmayı anlattık. Sizlerde soru veya görüşlerinizi alt kısımdan yorum yazarak bize belirtebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.