Vodafone Tarife Öğrenme 2019

/ 22 Mart 2019 / 595 / yorumsuz
Vodafone Tarife Öğrenme 2019

Vodafone mevcut tarifenizi bilmiyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız bu yazımızda sizlere yardımcı olacağız. Teknoloji ilerledikçe akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar üzerinden birçok işlem yapabiliyoruz. Hayatımızı kolaylaştıran bu teknoloji sayesinde internet üzerinde istediğimiz araştırmayı yapabiliyoruz. Bu araştırmalar da genellikle telefon üzerinden oluyor.

Telefon hayatımızın önemli bir parçası olduğu için de GSM Operatörleri tarafından konuşma, sms, internet paketi yapıyoruz. Her ay belli bir günde otomatik olarak yenilenen paketinizi merak edebilirsiniz. Hatta yenilenme tarihi gelmeden biten internetinizi, konuşmanızı ya da sms paketinizi ek paket alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

vodafone

Bu yazımızda sizlere Vodafone mevcut tarifeyi öğrenme işleminden bahsedeceğiz. Eğer siz de Vodafone hattı kullanıyorsanız hangi tarifeyi kullandığınızı öğrenmek istiyorsanız Vodafone Online Self Servis üzerinden girişinizi gerçekleştirdikten sonra öğrenebilirsiniz. Vodafone Online Self Servis’e giriş yaptıktan sonra Tarife ve Paketlerim alanına tıkladığınız zaman mevcut tarifeniz karşınıza çıkacaktır.

Başka bir yöntem olarak da 542 ya da 0 542 542 00 00 numarasını arayarak sahip olduğunuz paketi öğrenebilirsiniz. Sesli yanıt yani 7000’i arayarak Vodafone mevcut tarife öğrenme işleminizi sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Eğer mevcut tarifenizi değiştirmek istiyorsanız hangi tarifeye geçiş yapacaksanız o tarifenin kodunu sms yolu ile 7080’e yazarak gerçekleştirebilirsiniz. App Store ve Google Play Store üzerinden indireceğiniz Vodafone online self servis uygulaması üzerinden paketleri inceleyebilir, mevcut tarifenizi öğrenebilir ve kalan dk, sms, internet aralığını da görebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.