Voice Note İçin Gizem Kokan Hamleler

/ 24 Kasım 2017 / 936 / yorumsuz
Voice Note İçin Gizem Kokan Hamleler

Voice Note İçin Gizem Kokan Hamleler

Teknoloji sektöründe pek çok yeniliği hayata geçiren bu nedenle aldığı her patent yakından takip edilen Samsung gizem kokan hareketlere imza atmayı sürdürüyor. Samsung tarafından Voice Note adı ile alınan yeni patentin ne olduğu hakkında teknoloji meraklıların sıkı araştırmaları devam ederken marka ise bu merakı arttıracak yeni hamleler yapmaya devam ediyor.

Samsung Voice Note Ne İşe Yarıyor?

Samsung tarafından patent başvurusu yapıldığı belirlendiği andan itibaren tüm teknoloji meraklıları yukarıdaki sorunun yanıtını arıyor. Teknoloji forumlarında bu konuda başlıklar açılarak tartışmalara başlanırken çok sayıda farklı tahminde bulunulması da dikkat çekiyor. Güney Kore merkezli şirket yapmış olduğu patent başvurusu için hazırlamış olduğu evrakta Voice Note için “kullanıcıların ses kaydetmesini sağlayan bilgisayar yazılımı” ifadelerini kullanmış. Oldukça basit bir tanımlama ile geçilmesi nedeni ile kesin bir tahminde bulunulması zorlaşırken pek çok kişi bunun yeni bir mobil uygulama olduğu yönünde ortak görüşte bulunuyor.

Mevcut Uygulamanın Güncellemesi De Olabilir

Bu alanda araştırma yapan ünlü teknoloji uzmanları ise bunun yeni bir uygulama olmadığı, Samsung tarafından hali hazırda telefonlarda kullanılan uygulamanın iyileştirilmesini sağlayan bir güncelleme olabileceği iddiasında bulunuyor. Uygulamanın yeni bir uygulama değil de güncelleme olma ihtimali şu an için daha yüksek görünüyor çünkü Samsung daha önce uygulama isimlerini marka çatısı altında toplamak üzere girişimde bulunulacağını resmi olarak duyurmuştu.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.