VSCO Özel Mesaj Özelliği Getirdi

/ 12 Aralık 2017 / 904 / yorumsuz
VSCO Özel Mesaj Özelliği Getirdi

VSCO, Özel Mesaj Özelliği Getirdi

Fotoğraf düzenleme ve paylaşım platformu olan VSCO, özel mesaj özelliği ile kullanıcıların birbirleriyle etkileşim haline geçebilmesine olanak sağlıyor. Bu yenilik, uygulamanın Instagram gibi rakiplerinin izinden gittiğini gösteriyor.

İlk Aşamada Ücretli Olacak

Yenilik sayesinde kullanıcılar, düzenleme ipuçlarını ve püf noktalarını birbirleri ile değiş tokuş edebilecek, ilgi çekici profilleri ve içerikleri paylaşabilecek ayrıca başkalarından gelen yaratıcı geri bildirimleri alabilecek. Bunların yanı sıra platform üzerinde birbirini takip eden herkes mesajlaşabilecek.

Mesaj özelliği, ilk aşamada ücret ödeyen VSCO X üyelerinin kullanımına sunulacak olsa da önümüzdeki haftalarda ücretsiz hale gelecek. Diğer mesajlaşma sistemleri ile çalışan özellik, Instagram ile benzerlik gösteriyor. Akışta gösterilen paylaşımları ok ikonu sayesinde diğer kullanıcılara mesaj olarak gösterme imkanı sunulurken, grup mesaj özelliği hakkında henüz bir bilgi yok.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.