Wetransfer Nedir Nasıl Kullanılır?

/ 22 Ekim 2018 / 766 / yorumsuz
Wetransfer Nedir Nasıl Kullanılır?

Wetransfer Nedir Nasıl Kullanılır?

 

Özellikle iş hayatında karşılaşılan sorunlardan birisi de büyük dosya gönderimi olup bu sorundan kurtulmak için insanlar bazı programlar ve uygulamalar kullanmak durumundadır. Yüksek çözünürlüğe sahip olan görseller, video dosyaları, binlerce bilgilerin yer aldığı Excell, Word dosyalarının bazı zamanlarda büyük dosya kategorisinde yer aldığı için karşı tarafa iletilmesi oldukça meşakkatli bir işlemdir. Genellikle iş yerlerinde bu tür dosyalar mail olarak tercih edilse de mail şeklinde giden büyük dosyaların karşı tarafa iletilmesi neredeyse imkansız bir durumdur. Bunun için ise Wetransfer devreye girmekte olup, oldukça kolay bir şekilde karşı tarafa dosyaların aktarımını sağlamaktadır. Sizin saatlerce beklediğiniz ve yapmaya çalıştığınız işlemi anlık olarak yapmaktadır. Wetransfer nedir konusu aslında sizin zorlukla aktarmaya çalıştığınız büyük dosyaları anlık şekilde ulaştırmanızı sağlar.

 

Wetransfer Nasıl Kullanılır?

Wetransfer nasıl kullanılır konusunda ise aslında Wetransfer, bir program olup, programı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Wetransfer indirdikten sonra gönderim yapmak için karşınıza çıkan sayfaya kendi mail adresinizi girmeli ve daha sonra ise göndermek istediğiniz kişinin adresini girmelisiniz. Bu bilgilerden sonra ise göndermek istediğiniz dosyaları yükleyerek gönderimi sağlayabilirsiniz. Dilerseniz alıcıya gönderim sağlarken mesaj da eklemeniz mümkündür. Gönderim tamamlanması halinde alıcı tarafa Wetransfer üzerinden bir mail gelir. Bu mail içerisinde gönderdiğiniz dosyaların linki yer alır. Buna tıklayarak hızlı şekilde gönderdiğiniz dosyaları alma şansını elde eder.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.