Whatsap Kendiliğinden Mesaj Silinme Özelliği

/ 6 Ekim 2019 / 888 / yorumsuz
Whatsap Kendiliğinden Mesaj Silinme Özelliği

 Whatsapp kendiliğinden silinen mesaj özelliği üstünde duruyor, kendini imha eden olarak bilinen yenilik yakında kullanıcılara sunulacak.

Whatsapp güvenlik konusu yüzünden çok eleştiriliyor. Bir habere göre ınstagram’da silinen hikayeler gibi bir özellik whatsap uygulamasında test ediliyor. Yeni sürüm test aşamasında, belli bir süre içerisinde kendini imha ettiği söyleniyor. Mesaj kayıtlarının olmasını istemeyenler için çok önemli bir özelliktir. Bu planlanan yenilik başka uygulamalarda da var. Mesela Telegram uygulamasında da bu özellik mevcut.

Whatsapp kendi kendine silinen mesaj uygulamasında whatsapp grupta otomatik silinen mesajlar için farklı bir özellik çıkartılacağı düşünülüyor. Güncellemenin gelmesiyle kademeli bir şekilde ülke ve kullanıcı farklılığı gösterebilir.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.