WhatsApp 1 kez İletildi Ne Demek?

/ 25 Kasım 2019 / 827 / yorumsuz
WhatsApp 1 kez İletildi Ne Demek?

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, hanesine sürekli güncellemeler ekliyor ve uygulamayı daha da fazla geliştiriyor. Geliştirilen uygulamalardan biri de kaç kere iletildiğidir. Bu yazımızda da WhatsApp uygulamasında 1 kez iletildi hangi anlamı taşıyacağı konusunda yardımcı olacağız. WhatsApp uygulamasında bu uyarı biriyle paylaştığınız video ve fotoğrafın görüldü mesaj alanında yer almasıyla ortaya çıktı.

Kaç kere iletildi özelliği sonunda Türkiye’ye geldi ve fotoğraf iletim mesaj bilgisinde 1 kez iletildi, iki kez iletildi, üç kez iletildi, dört kez iletildi ve sık iletildi şeklinde teslim edildiğini alt kısımda yazıyor. WhatsApp uygulamasında gönderilen fotoğrafı sol kısma doğru kaydırdığınız zaman mesaj bilgisi ekrana gelir bu kısımda görüldü, teslim edildi ya da 1 kez iletildi şeklinde yazı çıkar.

2.19.112 güncellemesi ile beraber genel tüm kullanıcılara ulaşan yenilik artık gönderdiğiniz mesaj kaç kere başkalarına iletildiğini görmenizi sağlar. Ancak gönderilen mesaj kaç kere başkalarıyla paylaşıldığını gösteren bu özellik eski yazılım sürümlerinde yer almayabilir. Eğer WhatsApp uygulamasında kaç kere iletildiği çıkmıyor ya da görünmüyor ise bu durum yazılım sürümünü desteklememesinden kaynaklanabilir. Android ve iOS belli bir sürümün altında olan cihazlara bu özellik gelmeyebilir. Bu durum işletim sisteminin destekli uyumlu sürümleri için geçerlidir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.