WhatsApp, bildirimlerden videolar izlemenize olanak tanır

/ 26 Kasım 2018 / 344 / yorumsuz
WhatsApp, bildirimlerden videolar izlemenize olanak tanır

 

WhatsApp yeni özelliği

 
WhatsApp messenger, iOS işletim sistemi için ayrı bir Beta istemciye sahiptir ve iki yeni işlev aynı anda fark edilmiştir.

İlk olarak, doğrudan görüşmelerden grup çağrıları yapmanıza izin verir. Sadece özel bir tuşa basın ve bir ila üç katılımcı arasında seçim yapın (görüşmeler dört kişiyle sınırlıdır), daha sonra çağrıyı onaylamanız gerekir.

İkinci yenilik, videoların bildirimlerde görüntülenmesidir. Ancak, tüm beta kullanıcıları bu özelliğe sahip değil. Bu muhtemelen hangi görüntüleme mümkün olduğu için WhatsApp sunucusunun yeni algoritmasından kaynaklanmaktadır.

 

Android için yeni bir durum henüz mevcut değil. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, App Store’daki resmi müşteri güncellemesini beklemeye değer, ardından Android işletim sistemi için bir güncelleme çıkacaktır. WhatsApp ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz WhatsApp: Android için ipuçları ve püf noktaları yazımıza göz atabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.