WhatsApp Desteği Kesilecek İphone Modelleri Açıklandı

/ 9 Ekim 2018 / 1.227 / yorumsuz
WhatsApp Desteği Kesilecek İphone Modelleri Açıklandı

WhatsApp Desteği Kesilecek İphone Modelleri Açıklandı

Dünya genelinde popüler olarak bilinen ve birçok kişi tarafından kullanılan WhatsApp bilindiği üzere hayatımızın her an yanında kolaylık sağlayan önemli uygulamalardan birisidir. Son zamanlarda WhatsApp ile ilgili haberlere baktığımız zaman eski model cihazlar üzerindeki desteğini keseceğini belirtiyor. İOS 8 öncesi Apple cihazlarından artık WhatsApp desteği alınamayacak.

 

Son zamanlarda WhatsApp ile ilgili haberlerde en çok yen özellikleri bünyesine dâhil etmesiyle ilgili haberlere tanıklık etsek de bu defa İphone cihazlarını ilgilendiren bir haberle karşımıza çıkıyor. Peki, WhatsApp desteği kesilen İphone modelleri hangileri?

İOS 8 güncellemelerin alan en son telefon modeli İphone 4S olmuştu. İphone 4 ve öncesi modellerin 2020 yılına kadar tamamen WhatsApp’dan mahrum kalacağı gerçeğini istemesek de kabullenmek zorundayız.

İphone, İphone 3G ve İphone 3GS modellerine artık WhatsApp desteği gelmeyecek. İphone 4S modeli için 2020 yılına kadar kullanım sorunsuz olarak devam edecek.

 

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler