WhatsApp Donma Sorununun Çözümü

/ 28 Haziran 2019 / 4.755 / yorumsuz
WhatsApp Donma Sorununun Çözümü

Bu yazımızda WhatsApp’ta donma sıkıntısı yaşayanlara yardım edeceğiz. Bu sorun ıOS 9 güncellemesi ile beraber geldi. Ancak iOS 9 güncellemesi tek donma sorununu değil birçok sorunu beraberinde getirdi. En çok şikayet edilen alan ise sık olarak kullandığımız WhatsApp uygulamasının donma sorunudur.

WhatsApp uygulamasını kullanırken sürekli olarak kasılması ya da donmanın yaşanması bir süre sonra sinir bozucu bir hal alabiliyor. Sadece WhatsApp uygulaması değil aynı zamanda Facebook, Instagram gibi uygulamalarda da bu sorun yaşanmaktadır.

Uygulamaların takılması sonucu oluşan bu sorunun çözümü olarak Apple tarafından bir güncelleme getirildi. Apple tarafından gelen güncelleme ile bu hataların çözümü sağlandı. Eğer cihazınız güncel değilse ve bu sorunu yaşıyorsanız, cihazınızı güncellemenizi tavsiye ederiz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.