WhatsApp fotoğraf indirilemedi sorunu ve çözümü!

/ 26 Ocak 2020 / 333 / yorumsuz
WhatsApp fotoğraf indirilemedi sorunu ve çözümü!

Selamlar, bugün sizlere WhatsApp uygulamasında sorun olarak bilinen“WhatsApp fotoğraf indirilemedi, Tekrar deneyin. Sorun devam ederse Wi-Fi’a bağlamayı deneyin.” Uyarı mesajı için bir haber yazma gereği duyduk. İşte detaylar..

Sizlerde WhatsApp kullanırken son zamanlarda fotoğraf indirme sorunu ile karşılaşırsanız bunun asıl sorununun bağlantı sorunları olduğunu bilmenizi isteriz. Lafı fazla uzatmadan bilgilendirmeye geçelim.

WHATSAPP FOTOĞRAF İNDİRME HATASI ÇÖZÜMÜ

Telefonunuzun mobil internet yada wifi ağında herhangi bir bağlantı sorunu olacağından kaynaklı bu sorun ile karşılaştığınızı düşünüyoruz. Buna ek olarak ise Facebook uygulamalarının sunucu çökmeleri ve genel bir sorundan da olacağını bilmenizi isteriz. Eğer başka bir kişide yakınınızda bu sorun yoksa hemen bağlantınızı kontrol edin.

Wifi ile deneyin ve sorun düzelmez ise mobil veri ile deneyin. Sorun çözülürse internetten kaynaklıdır. Bazen ise VPN kullanmak sorunu düzeltiyor olarak ifadeler yer almaktadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.